Chokri Mahassine Kieskring: Limburg
Voorkeursstemmen: 12.750

Reactie van Chokri Mahassine:

In het Vlaams Parlement ligt mijn speerpunt bij alles wat jongeren aanbelangt: in de eerste plaats het jeugdbeleid, maar ook onderwijs, gelijke kansen en werk.

Het jeugdbeleid wordt besproken in de commissie cultuur, sport, media en jeugd. Maar als parlementslid hecht ik veel belang aan aanwezigheid op het terrein en overleg met de jeugdsector en jongeren zelf. Alleen zo weet je wat er leeft en welke problemen opgelost moeten worden.

Politieke loopbaan:

  • gemeenteraadslid Leopoldsburg (2001 - 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (24-02-1999 - 13-06-1999)
  • gemeenschapssenator (08-07-1999 - 10-05-2001)
  • Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (13-06-1999 - 13-06-2004)
  • Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Provincie Limburg (13-06-2004 - 07-06-2009)
  • Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Provincie Limburg (07-06-2009 - )
    • vast lid Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (28-09-2009 - )
    • plaatsvervangend lid Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (28-09-2009 - )

Laatste tweets:

Zoek een Vlaams parlementslid:
Naam
Partij
Kieskring (Provincie)

Het concept ZE WERKEN VOOR JOU

Eén van de basisprincipes van onze democratie is transparantie.
Als kiezers hebben wij het recht te weten waar onze verkozenen mee bezig zijn.

Het opzet van deze site is iedereen de mogelijkheid te geven zelf te oordelen over het werk dat dagdagelijks door de Vlaamse parlementsleden wordt geleverd. Ze werken immers voor ons allemaal.

Steun: ZE WERKEN VOOR JOU

Info

Eén van de basisprincipes van onze democratie is transparantie. Als kiezers hebben wij het recht te weten waar onze verkozenen mee bezig zijn. Het opzet van deze site is iedereen de mogelijkheid te geven zelf te oordelen over het werk dat dagdagelijks door de Vlaamse parlementsleden wordt geleverd. Ze werken immers voor ons allemaal.