Jan Verfaillie Kieskring: West-Vlaanderen
Voorkeursstemmen: 25.521

Politieke loopbaan:

  • burgemeester Veurne (1998 - )
  • gemeenteraadslid Veurne (1995 - )
  • provincieraadslid West-Vlaanderen (2000 - 2001)
  • Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oostende-Veurne-Diksmuide-Ieper (01-10-2001 - 13-06-2004)
  • Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Provincie West-Vlaanderen (13-06-2004 - 07-06-2009)
  • Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Provincie West-Vlaanderen (07-06-2009 - )
    • vast lid Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (28-09-2009 - )
    • vast lid Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (28-09-2009 - )
    • plaatsvervangend lid Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (28-09-2009 - )

Laatste tweets:

Zoek een Vlaams parlementslid:
Naam
Partij
Kieskring (Provincie)

Het concept ZE WERKEN VOOR JOU

Eén van de basisprincipes van onze democratie is transparantie.
Als kiezers hebben wij het recht te weten waar onze verkozenen mee bezig zijn.

Het opzet van deze site is iedereen de mogelijkheid te geven zelf te oordelen over het werk dat dagdagelijks door de Vlaamse parlementsleden wordt geleverd. Ze werken immers voor ons allemaal.

Steun: ZE WERKEN VOOR JOU

Info

Eén van de basisprincipes van onze democratie is transparantie. Als kiezers hebben wij het recht te weten waar onze verkozenen mee bezig zijn. Het opzet van deze site is iedereen de mogelijkheid te geven zelf te oordelen over het werk dat dagdagelijks door de Vlaamse parlementsleden wordt geleverd. Ze werken immers voor ons allemaal.